рус | укр
+380 (95) 703-44-34

Капітальні дерев'яні каркасні будинки - це новий рівень якості життя.

Будівництво капітальних каркасних будинків відрізняється від звичайного каркасного будівництва високоточною заводською лінією виробництва, високим рівнем якості матеріалів та комплектуючих, залученням європейських фахівців і звичайно ж відмінною якістю побудованих будинків.

Яким повинен бути якісний каркасний будинок?

  • Швидко збудованним, щоб не приносити ніяких клопотів і турбот майбутнім господарям;
  • Надійним, міцним, здатним витримувати необхідні навантаження;
  • Теплокомфортним в будь-яку пору року, взимку теплим, а влітку прохолодним;
  • Енергозберігаючим, ощадливо споживати енергію в опалювальний сезон;
  • Стійким до землетрусів;
  • «Дихаючим», для природної вентиляції приміщень;
  • Екологічним, щоб бути корисним для здоров'я.


Конструкція капітальних каркасних стін

Капітальний каркас будинку - це досить масивна та важка конструкція.

Вага зовнішніх каркасних стін без внутрішньої і зовнішньої обробки 70 кг./кв.м., міжповерхових перекриттів та покрівельних панелей 90 кг./кв.м., а міжкімнатних стін 50 кг./кв.м. Товщина дерев'яного каркасу зовнішніх стін - 200 мм., міжповерхових перекриттів 250 мм., покрівельних панелей 250 мм, внутрішніх стін 110 мм.


Дерев'яний каркас будинку складається із клеєного бруса та сосни вищого гатунку меблевого якості, вологістю не вище 16%.

Утеплювачем каркасних стін є кам'яна (мінеральна) вата Paroc (Фінляндія) товщиною 150 мм. у зовнішніх стінах, 200 мм. в міжповерхових перекриттях та покрівельних панелях та 100 мм. у внутрішніх стінах.
Дана товщина стін і утеплювача є оптимальними для наших українських широт.

Водостійка OSB-плита Kronopan (Чехія) використовується в якості зовнішнього обробного шару, з зовнішніх сторін зовнішніх стін товщиною 10 мм., товщиною 22 мм. в міжповерхових перекриттях та товщиною 15 мм. в покрівельних панелях.

Паро-гідроізоляція розміщується з зовнішніх сторін зовнішніх стін і покрівельних панелей.

Покрівельні панелі додатково комплектуються вітровим бар'єром.

Мауерлатна (мурлатна) система з'єднання стін будинку. Мурлати кріпляться на фундамент та ізолюються водонепроникним матеріалом. Стіни монтуються за допомогою кран-машини на підготовлену мурлатную систему та щільно з'єднуються один з одним. Завдяки щільному стикуванні стін при монтажі будинку усуваються містки холоду.


При проведенні внутрішніх оздоблювальних робіт
поверхня стін і стелі облицьовуються гіпсокартоном, з виділенням мокрих точок, які облицьовуються спеціальним вологостійким гіпсокартоном.

За бажанням клієнта або згідно дизайн-проекту інтер'єру гіпcокартон замінюється іншими оздоблювальними матеріалами.Каркасний будинок, проект будинку

© 2009-2024. ТОВ «Балтик Буд Груп». Усі права захищені.
Зроблено у MCG