рус | укр
+380 (95) 703-44-34

Переваги капітального дерев'яного каркасного будівництва

Великий спектр каркасного будівництва
На сьогоднішній день каркасне будівництво розвивається активними темпами. За каркасною технологією будуються будинки, дачі, таунхауси, бази відпочинку, готелі, магазини, офіси, багатоквартирні будинки і т.д.

Широка різноманітність архітектурно-планувальних рішень
Технологія будівництва дозволяє спроектувати і побудувати каркасний будинок будь-якої архітектурної форми, будь-якого розміру з будь-якими декоративними елементами.
Кожен клієнт має змогу замовити індивідуальний проект будинку або вибрати сподобавшийся проект серед запропонованих компанією.

Абсолютно новий погляд на опалення
Власник капітального каркасного будинку незалежний від коливань вартості електроенергії або газу, тому що витрати на опалення будинку мінімальні.
Каркасний будинок можна спокійно залишити без опалення зимою і не боятися за стан внутрішньої обробки, дерев'яний будинок не підведе.

Збереження тепла в каркасному будинку відбувається завдяки об'єднанню наступних якостей:

  • обмежена повітропроникність;
  • термоізоляція стін;
  • енергозберігаючі вікна;
  • раціональна опалювальна система.

Довговічність каркасного будинку досягається завдяки двом особоважним процесам:

Якісна підготовка дерева
Для конструкції дерев'яного каркаса застосовується клеєний брус і сосна вищого гатунку вологістю не вище 16%. У столярному цеху заводу дерево калібрується на спеціальному обладнанні.

Розміщення дерев'яного каркаса всередині стіни
Несучі опорні колони та стійки каркасного будинку конструктивно розміщуються всередині зовнішніх стін (приховане розміщення каркаса). Завдяки такому технологічному рішенню дерев'яний каркас найменш підданий впливу навколишнього середовища.
Компанія «Балтик Буд Груп» надає гарантію на каркасні будинки терміном 30 років, надаючи гарантійний договір.

Якість і надійність каркасних будинків
У будівництві будинків ми використовуємо тільки якісні матеріали та комплектуючі. Кожна деталь будинку має значення.

  • клеєний брус
  • сосна вищого сорту вологістю не вище 16%
  • кам'яна (мінеральна) вата Paroc (Фінляндія)
  • водостійкі OSB-плити Kronopan (Чехія)
  • деревноволокнисті плити Isoplaat (Естонія)
  • паро-гідроізоляція, цвяхи, шурупи, клею, силікон і т.д. таких країн-виробників як Японія, Швеція, Німеччина.

Конструкторські рішення та технічну документацію розробляють європейські конструктори та інженери з більш ніж 10-річним досвідом роботи на найбільших каркасних заводах Європи.

Завод площею 1000 кв.м. оснащений високоточними зарізними верстатами і лініями, японським і німецьким обладнанням та інструментами для виробництва каркасних стін високої якості.

Швидкий монтаж каркасного будинку
Готові стіни та покрівлю будинку доставляються на ділянку на єврофури в захисній упаковці. Стіни монтуються за допомогою кран-машини і монтажної бригади від 5-ти фахівців. Стіни будинку кріпляться на фундамент з використанням мауерлатної (мурлатної) системи і щільно з'єднуються один з одним. Завдяки точній стикуванні стін будинку при монтажі усуваються містки холоду.
Будинок площею 100 кв.м. монтується за 2 дні.

Відсутність усадки каркасного будинку
Якість використовуваного дерева і високоточний технологічний процес складання каркасних стін забезпечує відсутність усадки каркасного будинку і надають можливість приступити до оздоблювальних робіт відразу після монтажу будинку.

Легкість каркасного будинку
Загальна вага стін каркасного будинку дозволяє застосовувати економічніші типи фундаменту завдяки незначній величині навантаження на грунт, в порівнянні з цегляними, блочними стінами.
Квадратний метр зовнішньої стіни каркасного будинку без оздоблення важить близько 70 кг., а квадратний метр цегляної стіни з стандартного одинарної цегли важить близько 200 кг.

Фундамент для каркасного будинку обирається клієнтом, а не масивом будинку
Вибір типу фундаменту залежить від гідрогеологічних властивостей грунту ділянки, на який планується будівництво. Для отримання цієї інформації необхідно звернутися в компанію, що спеціалізується на інженерно-геологічних вишукуваннях.
Клієнт може звернутися в таку компанію самостійно, або доручити це фахівцям нашої компанії.

Для каркасних будинків цілком прийнятні полегшені, стрічкові фундаменти.
Згідно переваг клієнтів ми можемо побудувати будь-який вид фундаменту, від стрічкового до повноцінного цокольного поверху.


© 2009-2024. ТОВ «Балтик Буд Груп». Усі права захищені.
Зроблено у MCG